Поставити запитання


04.12.2020
Відповідно до ч. 1 ст. 33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» у разі обрання депутата місцевої ради на виборну посаду у раді, на якій він працює на постійній основі, трудовий договір...
04.12.2020
Ні, немає. Відповідно до ч. 6 ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження старости можуть бути достроково припинені за рішенням відповідної ради. Статтею 79-1 ...
04.12.2020
Депутати й не мають голосувати з цього приводу. Цей факт можна оформити не рішенням, а просто унести запис у протокол пленарного засідання. Більш детально див.: http://www.slg-coe.org.ua/wp-content...
04.12.2020
Якщо таке право не обмежене Регламентом Вашої ради –так. Закон таких обмежень не містить. Однак, якщо рада відхиляє цю кандидатуру, який сенс у таких діях?
04.12.2020
Можна. Закон 3651-д підписано 04.12.2020 р. Однак, він ніяким чином не впливає на процедуру затвердження радою старост.
04.12.2020
Так, може, за власною заявою. Детальніше про це див. у Методичних рекомендаціях https://decentralization.gov.ua/news/12985
04.12.2020
Ні, не має. Стаття 33 Закону України «Про статус місцевих рад» не поширюється на осіб, які затверджуються на виборні посади (поширюється тільки на тих, кого обирають на виборні посади – сільсько...
04.12.2020
Суміщати ці посади не можна (див. ч. 7 ст. 51, ч. 2 ст. 54-1 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»). Однак особа, яка працювала на посаді бухгалтера, звісно, може бути затверджена радою на поса...
04.12.2020
Ні, це буде суперечити ч. 1 ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно якої районна, районна у місті рада обирає заступника голови ради. В однині.