У Білобожницькій громаді відкрили Дія Центр та дев'ять віддалених робочих місць для надання адмінпослуг

 

Більше десяти тисяч мешканців Білобожницької громади на Тернопільщині отримали доступ до адміністративних послуг у сучасному Дія Центрі та у 9 старостатах громади, в яких створені віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП.


Дія Центр Білобожницької громади надаватиме майже 200 послуг включно з Є-малятко, реєстрацією місця проживання, реєстрацією нерухомого майна, послуг для ВПО, призначенням субсидій та інших пільг, архітектурно-будівельних послуг та ін. У Центрі надаватимуть послуги п’ять фахівців, також створене місце для самообслуговування відвідувачів.

Віктор Шепета, голова Білобожницької громади:

«Вдячні всім, хто долучився до того щоб у нашій громаді процес надання адміністративних послуг вийшов на якісно новий рівень. Завдяки спільним зусиллям представників  громади, профільних міністерств, обласної адміністрації та підтримці проєкту PROSTO відкриваємо сьогодні наш чудовий Дія Центр!»

Меблі та комп’ютерна техніка для основного офісу ЦНАП придбані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на розвиток мережі ЦНАП, реконструкція приміщення зроблена коштами місцевого бюджету. Приміщення Центру обладнане для потреб людей з інвалідністю та відвідувачів з дітьми.

Інституційну та методологічну підтримку у створенні Центру громаді надали експерти шведсько-українського Проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні».

Марина Бобраніцька, заступниця начальника управління - начальниця відділу з питань моніторингу якості послуг та розвитку цифрових інструментів Міністерства цифрової трансформації України:

«Ще один крок до надання якісних послуг у громадах України зроблено! Неймовірно тішусь від результату роботи колег з Мінцифри, проєкту PROSTO та Білобожницької громади, і вітаю мешканців відкриттям Дія Центру. Далі більше!»

Олег Білоус, експерт Проєкту:

«Вітаю громаду зі створенням повноцінної системи надання адміністративних послуг. Впевнений, що це лише початок і наша подальша співпраця допоможе налагодити процеси надання послуг ефективно та з максимальним комфортом для всіх мешканців».

Галина Воляник, директорка департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської обласної адміністрації:

«Сьогодні ми відкриваємо ще один – п’ятий Дія Центр в області, щоби ще більше наших громадян мали можливість безперешкодно отримати доступ до сучасного та якісного державного сервісу. Робота ЦНАП також направлена і на формування сприятливого бізнес-клімату для наших підприємців з метою усунення різного роду посередництва”.


ЦНАП розташований в с.Білобожниця за адресою: вул.Л.Українки, 9. Загальна площа приміщення ЦНАП становить 98,3 м.кв., він містить 5 робочих місць для адміністраторів Центру, 1 робоче місце для відвідувачів, простір для дітей, місце для самообслуговування та зону для очікування. 9 віддалених робочих місць розташовані у старостатах с.Ридодуби, с.Ромашівка, с.Косів, с.Звиняч, с.Буданів, с.Джурин, с.Палашівка, с.Полівці, с.Базар.

Attached images:

Tags:

Administrative services

Область:

Тернопільська область

Громади:

Білобожницька територіальна громада

Source:

Share the news:

Read more:

24 January 2023

У Рожищенській міській громаді створили громадську раду

У Рожищенській міській громаді створили...

  20 січня 2023 року в місті Рожище Волинської області відбулися установчі збори з формування громадської ради...

18 January 2023

A mobile medical team operates in Kuty municipality

A mobile medical team operates in Kuty...

  The Kuty municipality in the Ivano-Frankivsk region was awarded a grant and received a modern ambulance. The...

17 January 2023

У Музеї-майстерні в Теребовлі відкриють першу звукову інсталяцію

У Музеї-майстерні в Теребовлі відкриють першу...

  У Музеї-майстерні в Теребовлянській громаді на Тернопільщині готують до відкриття інтерактивний стенд про...