How to calculate work experience in local self–government bodies

Lesya Fedchenko, a legal expert, explains the procedure of calculating work experience in local self–government bodies.

After 01.05.2016 public service experience is calculated under the Procedure of Calculating the Public Service Experience, confirmed by resolution № 229 of the Cabinet of Ministers of Ukraine as of 25.03.2016. According to clause 4 of the Procedure, the term of occupying positions in local self–government bodies, envisaged by the Law on local self–government service, is included in the public service experience. At the same time, the new Procedure doesn’t contain any provisions on including work in local self–government bodies in the public service experience.

Колонка відображає винятково позицію її автора. За достовірність інформації відповідає автор колонки. Точка зору редакції порталу «Децентралізація» може не збігатися з точкою зору автора колонки.

Share the news:

Коментарі:

Default image
Тетяна
08.04.2021 - 16:43
Добрий день.Як бути в моїй ситуації?З 01.01.2009р.я прийняла присягу і стала головним бухгалтером в міській раді,мені присвоїли ранг та категорію(держслужба).05.05.2009р. мене переводять з головного бухгалтера на посаду спеціаліста-бухгалтера в цій же міській раді без категорії та ранга(службовець).І так я працюю 9 років,не держслужбовцем.Далі 01.03.2018р.я переходжу на головного спеціаліста(проходжу конкурс),присвоюють знову категорію та ранг(знову я держслужбовець).Який у мене стаж роботи,який дає право на надбавку за вислугу років,враховується лі 9 років не держслужби в цій стаж?
Default image
Василь
20.04.2021 - 15:43
Ми районний будинок культури. У грудні 2020 р. новостворена районна рада прийняла рішення передати нашу юридичну особу до міста (громаду). Місто лише 25 лютого 2021 р. на сесії прийняли рішення прийняти нашу юридичну особу. З січня по сьогодні заробітна плата нам не виплачується. Район відмовляє у виплаті заробітної плати посилаючись на положення Бюджетного кодексу, і спрямовує на місто. У місті кажуть допоки не підпишуть акт прийому - передачі майна з районом, і поки район не внесе зміни до держреєстру ЄДРПУО про засновника вони нічого виплачувати не будуть. Як нам далі бути адже нас з роботи не звільняли і ліквідація закладу не відбувалась.? Не вже за цей період з січня 2021 ніхто не несе відповідальності? Допоможіть розібратись, як має бути в такій ситуації з працівниками юридичної особи, яку передають з району на місто? Дякуємо за відповідь.
Default image
Ірина Букіна
30.04.2021 - 10:06
Добрий день! Відповідно до частини четвертої статті третьої Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» - працівники військово-цивільних адміністрацій населених пунктів (крім військовослужбовців військових формувань, утворених відповідно до законів України, осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів, які відряджаються до них у встановленому законодавством порядку для виконання завдань в інтересах оборони держави та її безпеки із залишенням на військовій службі, службі в правоохоронних органах без виключення зі списків особового складу), які здійснюють посадові обов’язки, безпосередньо пов’язані з виконанням цими військово-цивільними адміністраціями повноважень органів місцевого самоврядування, є посадовими особами місцевого самоврядування, на яких поширюється дія Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування. Керівник селищної військово-цивільної адміністрації, створеної на території об’єднаної територіальної громади, де за рішенням ЦВК не були призначені перші вибори, призначений розпорядженням голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації. Проте, в розпорядженні не вказано про присвоєння йому рангу посадової особи місцевого самоврядування та не встановлено надбавку за вислугу років. Просимо надати роз’яснення щодо таких питань: 1.Чи є керівник селищної військово-цивільної адміністрації, створеної на території об’єднаної територіальної громади, де за рішенням ЦВК не були призначені перші вибори, посадовою особою місцевого самоврядування? 2. Чи складає він присягу посадової особи місцевого самоврядування? 3. Чи йому має бути присвоєно ранг посадової особи місцевого самоврядування та в якій категорії посад? 4. Хто має встановлювати керівнику надбавку за вислугу років?
To add comment you should be authorized or sign_in
Read more:

18 June 2021

U-LEAD with Europe Programme supported construction of Diia Centre in Novi Sanzhary according to  Swedish project

U-LEAD with Europe Programme supported...

On 18 June, a newly built Diia Centre (Administrative Service Centre) was solemnly opened in the Novi Sanzhary...

18 June 2021

The educational subvention division formula. What should municipalities expect?

The educational subvention division formula....

What is important for municipalities to know about the upgraded formula of educational subvention division? It was...

18 June 2021

Welfare administrative services should be gradually delegated to all municipalities, - experts’ views

Welfare administrative services should be...

Outcomes and problems of the administrative services delivery system in Ukraine have been discussed today by experts...

18 June 2021

Communication and public relations in the education management and procurements

Communication and public relations in the...

How to communicate and cooperate with the public during food procurements? During the webinar Olha Nos, a Prozorro...

18 June 2021

An up-to-date PCR lab has started working in the Varash municipality

An up-to-date PCR lab has started working in...

According to the head of the Rivne Oblast State Administartion Vitalii Koval, an up-to-date PCR lab has begun...