On terminating powers of persons, holding elective offices at AHs before the Law comes into force (bill № 3651-d)

Since as of today, 01.12.2020, the Law of Ukraine On Amending some Laws of Ukraine on Harmonising Certain Issues of the Organization and Functioning of Local Self-government Bodies and Rayon State Administrations, passed by the Verkhovna Rada of Ukraine on 17.11.2020 (bill № 3651-d), has not come into force, the AHs, where the first sessions of the newly-elected village, settlement, urban, rayon councils have already been held, are facing issues of terminating powers of persons, holding elective offices at AHs and its documenting.

Колонка відображає винятково позицію її автора. За достовірність інформації відповідає автор колонки. Точка зору редакції порталу «Децентралізація» може не збігатися з точкою зору автора колонки.

Share the news:

Коментарі:

Profilepic
Олеся Соболь
01.12.2020 - 20:52
Поясніть, будь ласка, в такій ситуації: всі приєднані ради до новоствореної ОТГ отримали листа від голови ТВК про початок першої сесії 17.11.2020 о 14.00год., а початок відбувся о 10.00год. саме 17.11.2020. А скільки часу надається для видання розпорядчого документу про звільнення та виплати розрахункових?
Profilepic
Олеся Соболь
01.12.2020 - 21:10
Ще нюанс: сільському голові не було завчасно відомо про початок першої сесії, то як він міг передбачити свій та секретаря останній день роботи. І наскільки законне видання розпорядження сільським головою про власне звільнення та звільнення секретаря, коли їх було призначено рішенням сесії?
Profilepic
Олеся Соболь
01.12.2020 - 21:22
День набуття повноважень сільських, селищних, міських рад, обраних на перших місцевих виборах вважається днем початку першої сесії чи її закриття з підписанням новообраного голови відповідних рішень?
Default image
Serhii
02.12.2020 - 07:30
Колонка відображає винятково позицію її автора. За достовірність інформації відповідає автор колонки. Точка зору редакції порталу «Децентралізація» може не збігатися з точкою зору автора колонки.
Profilepic
Римма
03.12.2020 - 00:18
Погоджуюсь з думкою Олесі Соболь. Посади голови та секретаря ради виборні. Суб’єкт призначення - сільська рада. І тільки сільська рада і має звільняти з посади, а не сам голова своїм розпорядженням. А якщо користуючись такою консультацією сільський голова не видасть розпорядження про своє звільнення, то скільки ж він буде ще працювати та отримувати заробітну плату? Він не звільнений, рада не ліквідована, просто працює далі. І що тоді?
Default image
ната
03.12.2020 - 12:39
А хто може відповісти на питання: чи зберігаються гарантії депутата, який працював на виборній посаді, у разі звільнення відповідно до пп.4.п.2 розділу ІІ "прикінцевих положень Закону україни "Про внесення змін до деяких законів україни щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад"?
Default image
Тетяна
04.12.2020 - 15:23
Публікація доволі суперечлива. Якщо Закон не прийнято,для чого проводити першу сесію не існуючої громади? Далі припускаємо що проведено сесію не існуючої юридичної одиниці, рішення надруковано через 10 днів,і офіційно не направлено в громади,адже в трудовій в перший день повинні бути прописано підстави! Розпорядження сільського голови про звільнення в останній день,та розрахунок це взагалі порушення ,і розрахунок виплачуєтьсяне пізніше ніж в день отримання трудової, а нарахувати, проведення через казначейство,пройде три дні! І ще,а як з працевлаштуванням на попередньому місці роботи в цьому ж ОМС того ж самого голови,чи секретаря? і звільнення тих спеціалістів,що працюють на тимчасових посадах? Не зв'язується!
Default image
Тетяна
05.12.2020 - 23:35
Точно зазначено. Колонка відображає винятково позицію її автора. За достовірність інформації відповідає автор колонки. Точка зору редакції порталу «Децентралізація» може не збігатися з точкою зору автора колонки. А на практиці це як?
To add comment you should be authorized or sign_in
Read more:

18 June 2021

U-LEAD with Europe Programme supported construction of Diia Centre in Novi Sanzhary according to  Swedish project

U-LEAD with Europe Programme supported...

On 18 June, a newly built Diia Centre (Administrative Service Centre) was solemnly opened in the Novi Sanzhary...

18 June 2021

The educational subvention division formula. What should municipalities expect?

The educational subvention division formula....

What is important for municipalities to know about the upgraded formula of educational subvention division? It was...

18 June 2021

Welfare administrative services should be gradually delegated to all municipalities, - experts’ views

Welfare administrative services should be...

Outcomes and problems of the administrative services delivery system in Ukraine have been discussed today by experts...

18 June 2021

Communication and public relations in the education management and procurements

Communication and public relations in the...

How to communicate and cooperate with the public during food procurements? During the webinar Olha Nos, a Prozorro...

18 June 2021

An up-to-date PCR lab has started working in the Varash municipality

An up-to-date PCR lab has started working in...

According to the head of the Rivne Oblast State Administartion Vitalii Koval, an up-to-date PCR lab has begun...