Views: 1261

Чи можна в ОМС взяти з райдержадміністрації людину по переведенню на посаду начальника відділу? А райдержадміністрації теж займає посаду начальника відділу.

По переведенню (без проведення конкурсу) можливе прийняття на службу в ОМС держслужбовця, який працює в РДА, що реорганізується у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої України за умови відповідності його професійної компетентності кваліфікаційним вимогам до відповідної посади.

Таку можливість надає п. 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону № 1009.

Типові професійно-кваліфікаційні характеристики посадових осіб місцевого самоврядування затверджені наказом НАДС від 07.11.2019 р. № 203-19 https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v203-859-19#Text

Share: