Володимир Гройсман сподівається, що конституційна реформа у частині децентралізації буде успішно реалізована

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман сподівається, що конституційна реформа у частині децентралізації буде успішно реалізована.

Виступаючи перед представниками студентського врядування з 34-х вищих учбових закладів Харкова у понеділок в рамках робочої поїздки до Харківської області, Володимир Гройсман зазначив, що без системних змін у системі влади, без чіткого розмежування владних повноважень і повернення довіри до владних інститутів не можливий успіх держави, її подальший розвиток, здійснення секторальних реформ, у тому числи, у науково-освітній сфері.

«Ми в одному кроці від еволюційних змін в усіх сферах, - зазначив Володимир Гройсман. – Я вірю в те, що ми зможемо розбудувати успішну європейську державу». У цьому контексті керівник Парламенту висловив сподівання, що у політичної еліти «вистачить волі для прийняття відповідальних рішень». «Реформа з децентралізації зробить Україну сильною, - підкреслив він. – Жодних ризиків вона не має».

 

30.11.2015 - 17:20 | Views: 13703
Володимир Гройсман сподівається, що конституційна реформа у частині децентралізації буде успішно реалізована

Video:

Tags:

Volodymyr Groysman

Область:

Харківська область

Source:

Прес-служба Голови Верховної Ради України

Read more:

22 April 2026

22 April 2026

Культура пам’яті в громадах: «Меморіал» відкрив набір на нову програму

Культура пам’яті в громадах: «Меморіал» відкрив...

  Платформа пам’яті “Меморіал” оголошує реєстрацію для громад до участі у програмі “Культура пам’яті: відкриті...

22 April 2026

Антикорупційна програма місцевої ради: від формального документа до інструменту розбудови доброчесного середовища

Антикорупційна програма місцевої ради: від...

Сьогодні громади працюють в умовах високого адміністративного навантаження: підготовка до відновлення, управління...