19-20 жовтня в Одесі за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відбудеться Форум регіонального розвитку для об’єднаних громад Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Мета Форуму – обговорити питання сучасної регіональної політики з представниками виконавчої влади державного та регіонального рівня в контексті реалізації регіональних стратегій розвитку та визначити місце громад у цьому процесі.
В перший день Форуму відбудуться панельні дискусії за участі представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, обласних державних адміністрацій, представників програм міжнародної допомоги.
Під час другого дня Форуму об’єднані громади презентуватимуть свої напрацювання та досвід з розробки стратегій та проектів розвитку.
Форум проводиться за ініціативи Одеського, Миколаївського та Херсонського Центрів розвитку місцевого самоврядування та за організаційної підтримки Одеської, Миколаївської та Херсонської обласних державних адміністрацій і Одеської обласної ради.
Програма форуму є ТУТ
Tags:
Область:
Миколаївська область Одеська область Херсонська областьSource:
Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування
04 March 2026
Львівська агломерація і Метрополія Ґетеборгу (Швеція) заклали основу для довгострокового партнерства
Львівська агломерація і Метрополія Ґетеборгу...
Перспектива розвитку метрополій, які у нас більш звично називати агломераціями, останнім часом привертає до себе все...
04 March 2026
Кращі практики на старті: як Центри...
Старт нових сервісів психосоціальної підтримки в умовах війни завжди є викликом. Обмежені ресурси, інфраструктурні...
04 March 2026
Helvetas проводить відбір ТГ Харківської області для забезпечення мешканців житлом
Helvetas проводить відбір ТГ Харківської...
В межах проєкту «Horizon Homes: сталий модульний житловий проєкт в Україні», що впроваджується швейцарською...
04 March 2026
Снігурівська МВА підписала першу угоду про партнерство з данським муніципалітетом Гентофте
Снігурівська МВА підписала першу угоду про...
Снігурівська міська територіальна громада розпочинає новий етап міжнародної співпраці. Начальник Снігурівської...