Реформа з децентралізації є ключовою реформою, яка дозволить правильно побудувати систему управління державою і створить умови для розвитку громадянського суспільства.
На цьому наголосив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час зустрічі з Президентом Баварського Ландтагу Барбарою Штамм.
«Нам треба консолідувати український політикум для реалізації цієї реформи, - зазначив Володимир Гройсман. - Я вірю в її успіх і вважаю, що іншого шляху немає». «Ми в одному кроці від проведення масштабної децентралізації», - додав він.
Керівник Парламенту зазначив, що проект відповідних змін до Конституції передбачає «створення реального самоврядування, заснованого на принципах повсюдності і субсидіарності». За його словами, успішність цієї реформи є запорукою успішних секторальних реформ, зокрема, у сфері охорони здоров’я.
29 June 2026
Enhancing Municipal Borrowing in Ukraine: New Polaris Analytical Paper
Enhancing Municipal Borrowing in Ukraine: New...
As municipalities increasingly seek additional resources to support reconstruction, infrastructure development, and...
26 June 2026
Продовжується відбір регіональної команди для реалізації проєкту DECIDE у Київській області
Продовжується відбір регіональної команди для...
Запрошуємо долучитися до відбору на позиції: регіонального координатора/координаторки експерта/експертки в...
26 June 2026
Law on additional payments for LG specialists...
Law No. 4887-IX, signed by the President of Ukraine, which regulates the material incentives for local government...
26 June 2026
Ukrainian frontline communities and Polish...
In Gdańsk, during the Ukraine Recovery Conference 2026, a Memorandum of Understanding was signed between the...