В центрі селища Миколаївка Сумської області з’явиться сучасний центр надання адміністративних послуг для жителів Миколаївської селищної ОТГ. Близько 10 000 жителів ОТГ отримають зручний доступ до якісних адміністративних послуг. Концепція Центру створена в результаті партнерської роботи шведських та українських експертів, в рамках діяльності Програми U-LEAD.
Завдяки спеціальним енергозберігаючим технологіям, що застосовуватимуться при будівництві приміщення, вже за 5 років громада зекономить близько 30% енергії, необхідної для роботи ЦНАП.
Центр міститиме 7 робочих місць, де працюватимуть фахівці, які пройшли навчання за спеціально розробленою навчальною програмою U-LEAD. Навчання тривало два місяці та складалося з п’яти модулів на актуальні для майбутніх співробітників ЦНАП теми.
В ЦНАП буде встановлене програмне забезпечення «Універсам послуг», що значно прискорює надання адміністративних послуг громадянам.
Наразі триває тендер на будівництво Центру. Орієнтовна вартість будівництва становить 50 тис. EUR.
Урочисте відкриття планується в грудні 2017 року.
Attached images:
Tags:
Область:
Сумська областьГромади:
Миколаївська селищна об’єднана територіальна громада Миколаївська територіальна громадаSource:
Програма «U-LEAD з Європою»
16 January 2026
Дослідження демократії участі 2025: запрошуємо долучитися до опитування
Дослідження демократії участі 2025: запрошуємо...
Розвиток демократії участі важливий у державному управлінні та роботі місцевої влади в Україні. Коли люди можуть...
16 January 2026
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Вакансія: Спеціаліст (-ка) з комунікацій
Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...
15 January 2026
VAG handed over more than 250 powerful...
During the most challenging times of full-scale war, the All-Ukrainian Association of Communities (VAG) provided...
15 January 2026
Additional funding for communities in 2026: UAH 2.95 billion for education and healthcare
Additional funding for communities in 2026: UAH...
The Cabinet of Ministers of Ukraine approved a resolution developed by the Ministry of Finance, which agreed on the...