Уряд докладатиме зусиль для того, щоб обсяг акцизів, що направлятимуться у місцеві бюджети після зміни системи їх зарахування, був більший, ніж у 2016 році, запевнив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
У середу, 8 лютого, Кабінет Міністрів ухвалив постанову "Про порядок зарахування частини акцизного податку виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування".
Володимир Гройсман нагадав, що питання зміни системи зарахування акцизів до місцевих бюджетів багато обговорювалося під час бюджетного процесу наприкінці 2016 року.
"Ми як Уряд пообіцяли, що це буде справедлива система, яка у сумі буде не меншою, ніж 2016 році. Але ми все зробимо для того, щоб акцизи у місцеві бюджети були направлені у більшому обсязі, ніж це було у 2016 році", - підкреслив він.
Відповідні рішення були спільно опрацьовані Міністерством фінансів України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.
"Нарешті ми розпочнемо розщеплення цих платежів до місцевих бюджетів. Це добра новина для усіх місцевих бюджетів", - наголосив Володимир Гройсман.
Інформація від Мінфіну щодо Порядку зарахування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів є ТУТ
Tags:
Source:
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
18 August 2026
Що Програма діяльності Уряду передбачає у сфері регіонального розвитку та місцевого самоврядування
Що Програма діяльності Уряду передбачає у сфері...
17 серпня Кабінет Міністрів схвалив Програму своєї діяльності. Наступний етап – її схвалення Верховною Радою...
18 August 2026
Віталій Безгін: законопроєкт №14405 має зберегти дієздатність місцевих рад в умовах воєнного стану
Віталій Безгін: законопроєкт №14405 має...
Верховна Рада України розглядатиме у першому читанні проєкт Закону України №14405 «Про забезпечення повноважності...
17 August 2026
Oleksandr Nepomnyashchyy: Reconstruction needs resources and a system to manage them
Oleksandr Nepomnyashchyy: Reconstruction needs...
I have read the article “Reconstruction does not start with concrete: Who should manage complex infrastructure...
17 August 2026
Реєстрація триває – встигніть долучитися!
Реєстрація триває – встигніть долучитися!
Понад 200 учасників уже розпочали навчання за програмою «Стійкі громади», але набір ще відкритий. Якщо ви державний...