Громади-партнери Програми USAID DOBRE затвердили перші комунікаційні плани

Знам’янська громада Кіровоградської області та П’ядицька громада Івано-Франківської області уже затвердили свої комунікаційні плани. Ці дві громади уже створили документ із урахуванням додаткових консультацій експертів Програми USAID DOBRE.


«Громади, з якими ми працюємо в межах Програми USAID DOBRE чітко розуміють, що комунікація приносить результат, коли вона системна і постійна. Саме тому Український кризовий медіа-центр допомагає громадам опанувати такий ефективний інструмент, як комунікаційний план. Ми спільно покроково стуктуруємо комунікаційні цілі, завдання, ключові повідомлення, цільові авдиторії та канали комунікації громади. Таке планування допоможе їм реалізувати власні стратегії, програми відновлення та розвитку. І, сподіваємось, покращить поінформованість та довіру серед людей», - зазначила Ірина Малик, координаторка комунікації децентралізації Програми USAID DOBRE.

Загалом підготовчий тренінг зі створення комунікативних планів пройшли представники 26 громад-партнерів Програми USAID DOBRE. Громади також вже розпочали роботу над документом, консультації експертів також тривають.


Як будувати стратегії та план комунікації та комунікувати ефективно - практичні алгоритми та конкретні алгоритми надає Український кризовий медіа-центр, комунікаційний партнер Програми USAID DOBRE. Більше читайте за посиланням

24.05.2023 - 15:12 | Views: 6413
Громади-партнери Програми USAID DOBRE затвердили перші комунікаційні плани

Tags:

komunikatsii DOBRE communications

Область:

Івано-Франківська область Кіровоградська область

Громади:

Знам’янська територіальна громада П'ядицька територіальна громада

Source:

Read more:

25 July 2026

Майбутнє українських громад: Олександр Корнієнко - у подкасті «Врядування»

Майбутнє українських громад: Олександр...

    «Якщо хоча б третина наших громад зможе одним реченням сказати, що це за громада і чого вона хоче,...

24 July 2026

Реорганізація чи перепрофілювання: як не помилитися, створюючи ліцей

Реорганізація чи перепрофілювання: як не...

Сесія ради громади відбулася.  Рішення ухвалено.  Школа І–ІІІ ступенів має стати академічним ліцеєм і,...

24 July 2026

23 July 2026