Проєкт PROSTO допоможе постраждалим громадам з п’яти областей у відновленні доступу до публічних послуг

Одним з пріоритетів діяльності шведсько-українського проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» є кризова підтримка постраждалих громад у відновленні надання публічних послуг та роботи ЦНАП.

Наразі пріоритетом кризової підтримки є постраждалі громади (насамперед громади, визначені в переліку Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 09.02.2023 (зі змінами) з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської та Херсонської областей.


Заплановано, що поступово підтримку буде поширено й на інші регіони, залежно від безпекової ситуації. Заявку на кризову підтримку можуть подати постраждалі громади зазначених областей незалежно від того, чи був створений ЦНАП у громаді до повномасштабного вторгнення.

Проєкт пропонує можливу інституційну та матеріальну підтримку з відновлення доступу мешканців до послуг за такими напрямками:

  • експертні консультації,
  • тренінги,
  • консультації та навчання для старост,
  • психологічна підтримка,
  • обмін досвідом/підтримка персоналом,
  • консультації з гендерних практик,
  • підтримка в інформуванні населення,
  • автомобіль «мобільний ЦНАП» (авто та «мобільна валіза»),
  • техніка для відновлення надання послуг.

Заповнити заявку можна до 15 березня включно на сайті Проєкту: https://prosto.in.ua/ua/support

Нагадаємо, що у 2022 році Проєкт PROSTO надав матеріальну кризову підтримку по відновленню доступу до послуг 26 постраждалим громадам Житомирської, Київської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

03.03.2023 - 16:33 | Views: 4666
Проєкт PROSTO допоможе постраждалим громадам з п’яти областей у відновленні доступу до публічних послуг

Tags:

Administrative services repair international support

Область:

Дніпропетровська область Миколаївська область Сумська область Харківська область Херсонська область

Source:

Read more:

09 July 2025

Postponing the development of comprehensive community plans: New draft law registered in the Parliament

Postponing the development of comprehensive...

A group of MPs has registered Draft Law No. 13437 ‘On Amendments to Certain Legislative Acts of Ukraine on Spatial...

09 July 2025

Переосмислення стратегічного планування регіонального розвитку: виклики нового циклу

Переосмислення стратегічного планування...

Стратегічне планування регіонального розвитку в Україні синхронізоване з семирічним програмним циклом ЄС, а отже,...

09 July 2025

08 July 2025

На базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відкрили профорієнтаційний хаб

На базі Чернігівського професійного ліцею...

4 липня 2025 року на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбулося відкриття...