Програма спрямована на сприяння міжкультурному діалогу представників різних етносів України, популяризацію історії та культури корінних народів Криму, Приазов'я та Причорномор'я України, посилення культурної привабливості регіонів шляхом стимулювання місцевого культурного розвитку громад в тому числі і в регіонах постраждалих від російської агресії.
Програма складається з двох ЛОТів (підпрограм):
ЛОТ№ 1. Локальна культура. Інструкція за посиланням.
ЛОТ№ 2. Культура корінних народів та унікальні етнічні культури Приазов'я і Причорномор'я. Інструкція за посиланням.
Для кого:
ЛОТ №1: заявником може бути орган місцевого самоврядування населеного пункту, крім обласних центрів та міста Києва, що зареєстрований на території України відповідно до чинного законодавства без обмежень щодо строків реєстрації та має відповідний досвід діяльності у сфері культури; юридична особа всіх форм власності та фізична особа-підприємець, кожен з яких зареєстрований на території України, крім обласних центрів та міста Києва, не менше ніж за рік на дату початку конкурсного відбору та має відповідний досвід у сфері культури.
ЛОТ №2: заявником може бути юридична особа всіх форм власності або фізична особа-підприємець, що зареєстрована на території України відповідно до чинного законодавства не менше ніж за один рік на дату початку конкурсного відбору та має відповідний досвід діяльності у сфері культури.
Сума гранту:
ЛОТ №1: мінімальна сума — 300 000 грн, максимальна сума — 1 000 000 грн;
ЛОТ №2: мінімальна сума — 700 000 грн, максимальна сума — 3 000 000 грн.
Які проєкти можна реалізувати:
ЛОТ №1: мистецька виставка (офлайн чи онлайн), експозиція/реекспозиція, екскурсія/віртуальна екскурсія, культурно-пізнавальний маршрут, арт-об'єкт, мурали/графіті, вистава, креативний простір/експериментальна лабораторія, 3D-модель, мультимедійна голограма, цифровий архів/каталог/колекція.
ЛОТ №2: культурно-мистецький проєкт (пакет ініціатив). В межах проєкту можуть бути реалізовані культурно-мистецькі продукти з залученням різних сфер культури та креативних індустрій, обрані на розсуд заявника, які містять не менше трьох складових з переліку: проєкти зі збереження культурної спадщини, перформативний проєкт, відеоконтент, аудіоконтент, виставковий проєкт, резиденція, інформаційна кампанія, освітня програма, дослідницька програма (аналітичний звіт).
Як взяти участь:
Ознайомитись з інструкціями до конкурсу, де зазначені календар та процедура відбору заявок, а також відповіді на можливі питання.
Зареєструватись на сайті УКФ як заявник.
Обрати програму «Культура. Регіони» та ЛОТ, заповнити анкету та підписати її ЕЦП. Ознайомитись з додатковою покроковою інструкцією подачі заявки можна за посиланням.
05 July 2025
Шлях України до повоєнного доброго...
Четверта сесія Діалогу високого рівня щодо доброго демократичного врядування відбулась у Львові 3-4 липня 2025 року,...
05 July 2025
10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з українською освітою для дітей на ТОТ і за кордоном?»
10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з...
10 липня, о 10:00 розпочнеться вебінар від Швейцарського-українського проєкту DECIDE на тему: «Як зберегти зв’язок з...
04 July 2025
Розробка Комплексного плану просторового розвитку як можливість ефективної відбудови громади
Розробка Комплексного плану просторового...
Не раз доводиться чути, що впровадження просторового планування – не на часі. Але Харківщина доводить протилежне....
04 July 2025
Як громадам успішно залучати зовнішні ресурси - посібник
Як громадам успішно залучати зовнішні ресурси -...
1 липня у Львові в межах Міжнародного саміту мерів за організації UMAEF був проведений воркшоп «Як громадам успішно...