ДНК міста: термомодернізація будинків - не просто пріоритет, а й життєва необхідність

Яким буде наступний опалювальний сезон - не може сказати ніхто. Росія продовжує руйнувати опалювальні потужності міст та сіл, не скрізь є стабільний доступ до енергоресурсів. Однак термомодернізація будинків - це вже не просто пріоритет, а й життєва необхідність. Саме про це йде мова у п'ятому випуску “ДНК міста” з Іриною Озимок:

 

 

Нагадаємо, у першому випуску герої програми розповіли про розвиток підприємництва, взаємодію влади та бізнесу та соціальну відповідальність. У другому – все про створення та управління ОСББ. У третьому – відповіді на питання «де шукати фінансування інфраструктурних проектів?». У четвертому випуску - як віднайти особливість своєї громади і зробити її привабливою для туристів?

Для довідки: програма “ДНК міста” виходитиме щосереди з 10 серпня 2022 року на Youtube-каналі International Mayors Summit. У випуски “ДНК міста” увійшли історії з Києва, Івано-Франківська, Житомира, Чернівців, Новояворівська, Пархомівки, Бахмута, Дніпра.

Для запитів журналістів: max@goodpolitics.com.ua, Максим Джигун, +380975808319

Tags:

DNK mista infrastructure energy efficiency

Source:

Read more:

31 March 2026

Майкл О'Флаерті, Комісар Ради Європи з прав людини: «Відновлення України має ґрунтуватися на правах людини»

Майкл О'Флаерті, Комісар Ради Європи з прав...

У Страсбурзі триває 50-та сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Зі стратегічною доповіддю на тему...

31 March 2026

31 March 2026

«Прифронтові території — це безпековий пояс Європи»: ключові заяви Олексія Кулеби на 50-й сесії Конгресу

«Прифронтові території — це безпековий пояс...

Сьогодні у Страсбурзі розпочалася 50-та сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Віцепрем’єр-міністр...

31 March 2026

50-та сесія Конгресу у Страсбурзі: Україна порушує питання безпеки виборів та відновлення

50-та сесія Конгресу у Страсбурзі: Україна...

Сьогодні у Страсбурзі розпочалася 50-та сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, яка триватиме до 2...