From 105 up to 115 new rayons instead of the current 467 ones

According to the online consultation results, held by the MinRegion, preliminary conclusions can be made. Among the consultation participants there were the MinRegion experts, regional state administration representatives, people’s deputies and independent public experts, with 10-20 participants from each region. Maps of different variants of rayon division of all the regions are available at the Decentralisation portal

Thus, the scope of the possible number of rayons all over Ukraine, excluding the Autonomous Republic of Crimea, but including Kyiv can range from 105 up to 115.

13.04.2020 - 14:42 | Views: 12422
Author list e98d9467555274ff136f2935295a1d92

Author: Ігор Коліушко

Tags:

rayon I.Koliushko

Share the news:

Коментарі:

Default image
Слава
14.04.2020 - 15:08
Одразу запитання. Повіти будуть, а губернії і царя обіцяють? Тепер по змісту. Візьмемо для прикладу Вінницьку губєрнію. Дискутують про 4 - 5 - 6 повітів. Хто дискутує? Місцеві мешканці? Чи чиновники й придворні "активісти"? Ми децентралізацію робимо для місцевих мешканців чи для чиновників з "активістами"? Гаразд, ви потім спитаєте у мешканців. А яким чином все це укрупнення буде виглядати на практиці? Ви вб'єте перспективи на існування для близько 350 населених пунктів. Ви це винесете на референдум? Не вірю! Бо люди за це не проголосують. Хочете побачити, що буде із райцентрами, які перестануть ними бути? Подивіться на Джулинку на Вінниччині. Колись райцентр - тепер звичайнісіньке село. Або Ольгопіль там же. Без широченної передачі повноважень територіальним громадам, це буде звичайнісіньке укрупнення із катастрофічними наслідками. "Повіт" повинен стати чисто формальним центром, щоби туди й їздити за довідками не треба було. Але чомусь впевнений, що буде все як завжди: відбудеться утворення нових, тепер вже укрупнених центрів бюрократичного тиску. Без зміни самої ідеології чинної політичної системи в країні - станеться саме так. Насправді, сьогоднішня пандемія повинна була би трохи остудити гарячі голови бажаючих перетворити України на одне місто-мегаполіс із напівпустельною аграрно-латифундистською периферією. Потрібна не тільки децентралізація влади, але й децентралізація демографії, новий спосіб проживання та децентралізація виробничих потужностей. Аби не вимерли у скупчених кількох містах після чергової чуми. Це завдання ще навіть не усвідомлене.
To add comment you should be authorized or sign_in
Read more:

14 August 2020

ЦВК призначила перші вибори депутатів районних рад нових районів

ЦВК призначила перші вибори депутатів районних...

14 серпня Центральна виборча комісія призначила перші вибори депутатів районних рад нових районів на 25 жовтня 2020...

14 August 2020

Розпочинається онлайн-навчання із запровадження середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні

Розпочинається онлайн-навчання із запровадження...

Відповідно до норм Бюджетного кодексу України (з урахуванням змін внесених у 2020 році), середньострокове бюджетне...

13 August 2020

Constitution amendments in terms of decentralisation: another phase of the bill development has been completed

Constitution amendments in terms of...

An inclusive process of developing amendments to the Constitution of Ukraine in terms of decentralization is going...

13 August 2020

The U-LEAD with Europe Programme is beginning to accept applications for study placements in ASCs

The U-LEAD with Europe Programme is beginning...

The U-LEAD with Europe Programme, targeted at service provision quality improvement, is starting to accept...