Зміни до законодавства

Відкритий діалог «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки»

 

У серпні 2020 року в регіонах розпочались відкриті дискусії «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки». Під час заходів обговорюються законопроекти про місцеве самоврядування та про місцеві державні адміністрації, а також проекти змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансового забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування та змін до Податкового законодавства, які розширять можливості нарощування надходжень до місцевих бюджетів. З текстами цих законопроектів можна ознайомитися ТУТ

Передбачається, що ці законопроекти мають бути прийняті до кінця поточного року, щоб вже з наступного України мала якісно нову систему органів місцевої влади. 

Серед інших важливих питань – обговорення першочергових заходів з приведення системи районних державних адміністрацій і територіальних органів виконавчої влади у відповідність до нового районного поділу.  

Участь у заходах беруть урядовці, народні депутати, представники обласних та районних державних адміністрацій, територіальних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, експерти.

Організовує відкриті дискусії Міністерство розвитку громад та територій за партнерської підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

У цій рубриці збиратимемо усі матеріали, що стосуються подальших законодавчих змін. Крім того, тут усі бажаючі можуть поставити запитання, які стосуються майбутнього розподілу повноважень та ресурсів між державною владою та місцевим самоврядуванням, а також між органами місцевого самоврядування різних рівнів. 

To prevent the local power collapse: why is it vital to pass bill 3651-d?
30 October 2020 - 21:40

A bill on local state administrations: expert discussion has been completed
26 October 2020 - 19:22

Reorganisation of hromadas and rayons: the Parliament may consider bill 3651-d on November, 3
22 October 2020 - 12:20

AUC urges the Parliament Head to immediately include the bill on local self-government reorganisation into the agenda
13 October 2020 - 17:10

A draft of the new wording of the law on local state administrations will have been registered at the parliament by October, 20
06 October 2020 - 19:19
Ico photo

All news

share