Продовжується опитування представників органів місцевого самоврядування щодо пріоритетних законопроєктів із децентралізації

Нагадуємо, що зараз відбувається опитування представників органів місцевого самоврядування щодо пріоритетних законопроєктів із децентралізації!


Запрошуємо висловити свою думку й у такий спосіб взяти участь у визначенні пріоритетних, з точки зору місцевого самоврядування, законопроєктів щодо децентралізації та у формуванні законодавчого порядку денного Верховної Ради України у цій сфері

Опитування проводить громадська організація «ДЕСПРО» в межах проєкту «Платформа е-консультацій з органами місцевого самоврядування.

Мета опитування — вивчити позиції органів місцевого самоврядування (ОМС) та пріоритети щодо розгляду законопроєктів, які стосуються їхньої діяльності, під час роботи 15-ї сесії Верховної Ради України IX скликання.

Бачення представників органів місцевого самоврядування сприятиме тому, що законотворці й виконавча влада ухвалюватимуть якісні управлінські рішення.

Результати опитування будуть оприлюднені та спрямовані до профільних комітетів Верховної Ради України і до центральних органів виконавчої влади, а також обговорені під час Бучанського форуму місцевого самоврядування.

Час для заповнення анкети — близько 15 хвилин.

Заповніть, будь ласка, анкету до 25.11.2025 р.

Вона доступна за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjxQ8YasepV4BpZoC0WdFhBfaA1GNiko-Zl83ClvR_H0PKsQ/viewform

Опитування проводиться за підтримки швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», що виконується Фондом Східна Європа, та ГО «ДЕСПРО».

19.11.2025 - 11:00 | Views: 667
Продовжується опитування представників органів місцевого самоврядування щодо пріоритетних законопроєктів із децентралізації

Tags:

DESPRO zakonoproekty obhovorennia

Source:

Read more:

29 December 2025

Громади освоїли понад половину державної субвенції на ремонти місць тимчасового проживання ВПО

Громади освоїли понад половину державної...

Понад 50% коштів державної субвенції на ремонти та переоблаштування місць тимчасового проживання внутрішньо...

29 December 2025

Затверджено 97% місцевих бюджетів: майже всі громади мають фінансову основу на 2026 рік

Затверджено 97% місцевих бюджетів: майже всі...

Станом на 26 грудня 2025 року в Україні затверджено 97% місцевих бюджетів, що створює передумови для стабільного...

26 December 2025

В Україні стартує проєкт «Будинки майбутнього: екологічне модульне житло»

В Україні стартує проєкт «Будинки майбутнього:...

Громадська організація ДЕСПРО долучається до проєкту державно-приватного партнерства «Будинки майбутнього: екологічне...