Зміни до законодавства

Відкритий діалог «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки»

 

У серпні 2020 року в регіонах розпочались відкриті дискусії «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки». Під час заходів обговорюються законопроекти про місцеве самоврядування та про місцеві державні адміністрації, а також проекти змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансового забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування та змін до Податкового законодавства, які розширять можливості нарощування надходжень до місцевих бюджетів. З текстами цих законопроектів можна ознайомитися ТУТ

Передбачається, що ці законопроекти мають бути прийняті до кінця поточного року, щоб вже з наступного України мала якісно нову систему органів місцевої влади. 

Серед інших важливих питань – обговорення першочергових заходів з приведення системи районних державних адміністрацій і територіальних органів виконавчої влади у відповідність до нового районного поділу.  

Участь у заходах беруть урядовці, народні депутати, представники обласних та районних державних адміністрацій, територіальних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, експерти.

Організовує відкриті дискусії Міністерство розвитку громад та територій за партнерської підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

У цій рубриці збиратимемо усі матеріали, що стосуються подальших законодавчих змін. Крім того, тут усі бажаючі можуть поставити запитання, які стосуються майбутнього розподілу повноважень та ресурсів між державною владою та місцевим самоврядуванням, а також між органами місцевого самоврядування різних рівнів. 

Реорганізація громад і районів – інфографіка до законопроекту
08 вересня 2020 - 14:31

З відкритої дискусії на Житомирщині: і місцеве самоврядування, і виконавча влада є однаково важливими для побудови міцної державності
Житомирська область
26 серпня 2020 - 14:48
Ico photo

АНОНС! 26 серпня у Житомирі - відкрита дискусія «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки»
Житомирська область
25 серпня 2020 - 10:04

Райдержадміністрації у нових районах треба створити до грудня цього року, - В’ячеслав Негода
18 серпня 2020 - 13:50
Ico photo

АНОНС! 18 серпня у Чернігові - відкритий діалог «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки»
17 серпня 2020 - 12:07

Усі новини

Поділитися