Зміни до Конституції

Обговорення проекту змін до Конституції в частині децентралізації

 

У грудні 2019 року Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проект закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади). Законопроект позначений як невідкладний.

В експертному середовищі, у місцевому самоврядуванні і у суспільстві загалом розпочалася жвава дискусія щодо запропонованих змін.

Враховуючи чутливість питання і значну кількість думок з цього приводу, ми започатковуємо спеціальну рубрику для обговорення законопроекту.

Тут публікуватимемо думки конституціоналістів, урядовців, народних депутатів, експертів, представників місцевого самоврядування.

Сподіваємося, синергія думок і поглядів будівничих держави на те, як вона має розвиватися найближчі десятиліття, допоможе знайти «золоту середину» і не помилитися.

Аргументовані експертні думки надсилайте, будь ласка, на нашу електронну пошту: decentralization@minregion.gov.ua

‘There must be such changes so as to satisfy the Ukrainian society’, - Denys Shmyhal commented on the decentralisation and the Constitution amendments
17 February 2020 - 14:51

Decentralisation can be completed before the local elections, - Oleksandr Kornienko
14 February 2020 - 12:04

The key issue of the discussion around amendments to the Constitution will be the Prefect Institute, according to Oleksandr Korniienko
31 January 2020 - 13:46

President withdrew draft amendments to the Constitution of Ukraine on decentralisation of power
16 January 2020 - 13:03

“Amendments to the Constitution related to decentralisation will allow implementing the reform more efficiently and promptly,” Alyona Babak says
14 January 2020 - 11:35

All news

share