Views: 1566

По структурі у нас був відділ соцзахисту, зараз ми створили на базі цього відділу відокремлений підрозділ юридичну особу соцзахист і хочемо перевести до нього працівників, які були у відділі соцзахисту. Чи можемо ми цих працівників переводити в цю юрособу, чи потрібно конкурс? Чи потрібно давати повідомлення про вивільнення цих працівників у зв'язку зі зміною умов праці?

Відповідно до п. 5. Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (постанова КМУ від 05.02.2002 р. № 169 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/169-2002-%D0%BF#Text ) переведення на рівнозначну або нижчу посаду в одному державному органі, а також просування по службі державних службовців, які зараховані до кадрового резерву чи успішно пройшли стажування у порядку, визначеному КМУ, може здійснюватися без конкурсного відбору.

Повідомляти за 2 місяці потрібно, а також отримати у працівників згоду на переведення.

Share: