Views: 1443

Чи потрібно проводити спеціальну перевірку на посаду головного сеціаліста який призначений по конкурсу, чи тільки перевірку згідно закону України "Про очищення влади "

Відповідно до п. 1 Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, спецперевірка проводиться стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком.

Згідно з цим пунктом Порядку посадами, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, в ОМС є посади, які ч. 1 ст. 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» віднесені до першої - третьої категорій.

Відповідно до Переліку посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків в ОМС такими посадами є посади:

  • перших заступників, заступників міських (міст обласного, республіканського в АР Крим, районного значення) голів, заступників сільських, селищних голів;
  • заступників голів районних, районних в містах рад;
  • секретарів міських (міст обласного, республіканського в АР Крим, районного значення), сільських, селищних рад;
  • керуючих справами виконавчих комітетів міських (міст - обласних центрів та міста Сімферополя, міст обласного, республіканського в АР Крим значення) рад;
  • голів постійних комісій з питань бюджету обласних, Київської та Севастопольської міських рад (у разі коли вони працюють у раді на постійній основі).

Share: