Views: 263

Чи має право скласти заповіт староста отг по місцю проживання заповідача (конкретно - Дем'янецька ОТГ) ?

Перелік нотаріальних дій, що вчиняються посадовими особами ОМС у сільських населених пунктах, визначений у ст. 37 Закону України «Про нотаріат». 

Для того, щоб відовідна посадова особа мала право на вчинення нотаріальних дій – її на це має уповноважити виконавчий орган відповідної ради (виконком) своїм рішенням.

Посадові особи ОМС не «складають» заповіти, вони їх посвідчують відповідно до Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування (наказ Мінюсту від 11.11.2011 р. № 3306/5).

Share: