Views: 446

чи повинні нові районні ради до 01 липня передати усі комунальні підприємства у власність громад?

Відповідно до п. 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону Уккраїни «Про місцеве самоврядування в Уккраїні», правонаступник районної ради району, ліквідованого Верховною Радою України, після припинення відповідних районних рад як юридичних осіб, але не пізніше 1 липня 2021 року, зобов’язаний передати у комунальну власність територіальних громад усі об’єкти спільної власності територіальних громад району, які знаходяться на території цих територіальних громад, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, встановлених Бюджетним кодексом України.

Share: