Views: 321

Районна рада ввела в штат та обрала на сесії три заступники замість одного. Чи правомірні такі дії? Чи можливо кваліфікувати видатки на утримання двох заступників не передбачених законодавством, як незаконні видатки.

Ні, неправомірні.

Відповідно до ч. 1 ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна, районна у місті рада обирає заступника голови ради.

Тобто, Закон чітко визначає (в однині), що районні ради обирають одного заступника голови ради.

Share: