Views: 185

Доброго дня. У зв'язку із децентралізацією утворилися нові (об'єднані в декілька ТГ) районні ради. Під час відкриття сесії звучить гімн України, а потім ще й гімн району до якого приєдналися. Чи вірно це? Підкажіть будь ласка де саме це написано, що повинно грати два гімна.

Питання використання державної символіки, зокрема Державного Гімну України, згідно зі ст. 20 Конституції України має визначатися спеціальним законом. Однак, на сьогодні такого закону не існує.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» також не містить положень з цих питань. Відповідні ради можуть визначати це у своїх регламентах.

Share: