Views: 226

Чи буде вважатись нецільовим використанням коштів замовлення проведення будівельно-технічної експертизи за рішенням ОМС за власні кошти коли є можливість призначення безкоштовного державного експерта судом? Обгрунтування цього замовлення є те, що безкоштовного експерта можна чекати 1, а то і декілька років (в порядку черговості), а за власний рахунок можна вибрати будь якого вільного експерта і не чекати. Важливо чим раніше провести експертизу для максимального збереження доказів. І чи зможемо ми потім стягнути витрати пов'язані з експертизою з другої сторони? Справа уже знаходиться в реєстрі досудових розслідувань за представництвом прокурора району.

Напрямки видатків та головні розпорядники визначаються рішенням про місцевий бюджет. Виконання місцевих бюджетів за видатками та кредитуванням здійснюється відповідно до статей 46-51 Бюджетного кодексу.

Відповідно до ст. 119 Бюджетного кодексу, нецільовим використанням бюджетних коштів є їх витрачання на цілі, що не відповідають:

  • бюджетним призначенням, встановленим рішенням про місцевий бюджет;
  • напрямам використання бюджетних коштів, визначеним у паспорті бюджетної програми або в порядку використання бюджетних коштів (включаючи порядок та умови надання субвенцій);
  • бюджетним асигнуванням (розпису бюджету, кошторису, плану використання бюджетних коштів).

Share: