Views: 557

Чи можуть мешканці вулиці Центральна селища Докучаївське розраховувати на ремонт дороги за кошти місцевого бюджету ? Що для цього потрібно? Куди звертатися? Які документи надати? В чиєму підпорядкуванні дані дороги?

Згідно з ЗУ "Про автомобільні дороги", автомобільні дороги поділяються на:

  • автомобільні дороги загального користування;
  • вулиці і дороги міст та інших населених пунктів;
  • відомчі (технологічні) автомобільні дороги;
  • автомобільні дороги на приватних територіях.

Відповідно до статті 20 цього ЗУ, ОМС мають право здійснювати капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення, за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів (як співфінансування на договірних засадах).

Статтею 41 Закону визначено - фінансування будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг міст та інших населених пунктів здійснюється за рахунок бюджетів міст та інших населених пунктів, а також інших джерел фінансування, визначених законодавством.

Відповідні бюджетні призначення повинні бути передбачені у рішенні про місцевий бюджет. Тобто, фінансування вулиць і доріг міста буде здійснювати головний розпорядник коштів за рахунок бюджетних призначень, визначених йому рішенням про місцевий бюджет.

Share: