Views: 205

Доброго дня! Ми "центральний" район до якого переходять усі права та обовязки ліквідованих районів. Ліквідовані райони мають майно, а саме "незавершені капітальні інвенстиції", яке обліковується на балансі місцевого бюджету. Гроші на ці обєкти були виділені частково з трьох бюджетів: державного, обласного та місцевого. Як прийняти на баланс правонаступнику ці обєкти? Який документ повинен бути для передачі цих обєктів? Чи потрібна згода "третьої" особи?

Районна рада, яка представляє спільні інтереси територіальних громад новоутвореного району, з дня набуття нею повноважень є правонаступником всього майна, прав та обов’язків районних рад, які представляли спільні інтереси територіальних громад ліквідованих районів, території яких включені до складу новоутвореного району (пп. 3 п. 62 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Зважаючи на викладене, новоутворений район в загальному порядку повинен прийняти зазначені об'єкти.

Якщо об'єкти перебували у власності розформованого району, згоди третіх сторін не потрібно (не зважачи, що кошти надавалися з різних бюджетів).

Share: