Views: 149

Райдержадміністрації знаходяться у стадії реорганізації. Державному службовцю пропонується зайняти посаду в райдержадміністрації до якої приєднується його райдержадміністрація. Службовець відмовляється від запропонованої посади. За якою статтею підлягає звільненню державний службовець (п.6 ч.1 ст.83 або п.1 ч.1 ст.87) відповідно до Закону України "Про державну службу"?

Якщо держслужбовець був попереджений саме про реорганізацію – звільнення за п. 1 ч. 1 ст. 87 Закону України «Про державну службу».

Share: