Views: 331

Доброго дня! Надайте,будь ласка, роз'яснення: під час держреєстрації змін в назві закладу ( у звязку зі зміною засновника з районної ради до міської ради), за чий рахунок здійснюється оплата послуги (держмита)? Якими нормами керуватись?Дякую.

Адміністративний збір не справляється за проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичних осіб та їхніх установчих документів, змін до відомостей про фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, пов’язаних із змінами в адміністративно-територіальному устрої України, а також зміни місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку із зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів" (ч. 1 ст. 36 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»)

Share: