Views: 371

Чи може старий відділ освіти РДА передавати кошти до нового відділу освіти міськради ( в новоствореній отг) залишки коштів по спецфонду. При умові відсутності рішення сесії про правонаступника?

Відповідно до пп.15 п. 62 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» залишки коштів, що утворилися на кінець бюджетного періоду на рахунках районних бюджетів ліквідованих районів, перераховуються одночасно до районного бюджету новоутвореного району, бюджету територіальної громади з урахуванням цільового призначення таких коштів та особливостей розподілу нерухомого майна на підставі платіжних доручень за підписом голови районної ради новоутвореного району або голови комісії з реорганізації районної ради, що припиняється, або керівника місцевого фінансового органу, утвореного до утворення та ліквідації районів.

Тобто, у вищезазначеній ситуації, залишки по спецфонду районного бюджету передаються до міського бюджету з дотриманням зазначених вимог законодавства.

Share: