Views: 303

Новостворена районна рада може вносити зміни до рішення реорганізованої районної ради, що приєднали до неї? На підставі якого документу? Детальніше- внести зміни до складу ліквідаційної комісіїї? Дякую.

Так, може. Підпункти 3 та 12 п. 6-2 Розділу 5 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні». Тільки у Вашому конкретному випадку мають бути або заяви членів комісії, які хочуть вийти, або якась інша належна мотивація. У рішенні про зміну персонального складу мають бути повністю вказані ПІБ , посада та ІПН осіб, які вибувають та які включаються до складу комісії, бо ці дані вносяться до ЄДР.

Share: