Views: 502

Добрий день.Надайте будь ласка, пораду. Нам терміново потрібном зробити право 1 та другого підпису бухгалтерської служби. Уточнення, це не стосується фінансового відділу!. Перший підпис буде мати голова отг, а от з другим маємо проблему, оскільки не маємо більше в апараті посадових осіб. Чи можна надати право другого підпису, наприклад службовцю, а саме старшому інспектору-бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку апарату ОТГ? Наперед дякую

Відповідно до п.6.2. Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом МФУ від 22.06.2012 № 758 право першого підпису належить керівнику, його заступникам та іншій уповноваженій на те особі і не може бути надано головному бухгалтеру та іншим особам, які мають право другого підпису. У разі відсутності у штатному розписі посади заступника керівника право першого підпису або тимчасове право першого підпису може бути надано іншим посадовим особам. Право другого підпису належить головному бухгалтеру та його заступнику або спеціалісту, на якого покладено виконання обов’язків бухгалтерської служби. Слід звернути увагу, що право другого підпису не може бути надано особам, які користуються правом першого підпису.

Share: