Views: 464

Доброго дня. Раніше платежі(земельний податок, орендна плата) приймав касир сільської ради( не державний службовець) та вносив на рахунок в районному центрі(40 км до нього). Зараз обов'язки касира(такої посади вже немає) хочуть покласти на землеворядника(державного службовця спеціадліста 2 категорії). Яким чином він має право приймати платежі, а головне як? адже в селі працює тільки укр. пошта(до району і каси 40 км). Який механізм розроблено в таких випадках?

Відповідно до п.287.5 Податкового кодексу фізичними особами у сільській та селищній місцевості земельний податок може сплачуватися через каси сільських (селищних) рад за квитанцією про приймання податкових платежів. Форма квитанції для приймання такимх платежів затверджена наказом Мінфіну від 17.08.2015  № 714.

Порядок ведення касових операцій, вимоги до організації готівкових розрахунків, порядку оформлення касових операцій, порядку ведення касової книги та обов'язки касира визначено постановою правління НБУ від 29.12.2017  № 148 «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні».

Share: