Views: 289

Доброго вечора!Чи можна перевести працівника соціального захисту, який перебуває в декреті,в ОТГ на працівника соціальної роботи? Дякую

Якщо працівник згоден, то можливо.

Проте, якщо він є державним службовцем - переведення без обов’язкового проведення конкурсу можливе тільки у разі переведення державного службовця, який працює в РДА, що перебуває у процесі реорганізації (на підставі п. 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону № 1009 від 17.11.2020 р.).

В інших випадках – призначення на посади в ОМС здійснюється за результатами конкурсу.

Share: