Views: 300

Доброго дня! Я кандидат в депутати ОТГ, висувалася шляхом самовисування і тепер хочу мати довірену особу. Чи маю я на це право? Та в які строки можу подати документи?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Так, маєте право. Відповідно до ст. 238 Виборчого кодексу України кандидат у депутати сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) може мати не більше двох довірених осіб. Строки подання не обмежені законодавцем, обумовлені строками виборчого процесу та строками Вашого балотування (наприклад, за умови скасування реєстрації кандидата – повноваження довіреної особи припиняються).

Інші питання, що регулюють умови подання, реєстрації та повноваження довірених осіб – у тексті ст. 238 Кодексу (текст Кодексу – за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/396-20#Text)

Зразки документів Ви зможете знайти у постанові ЦВК № 177 від 14.08.2020 за посиланням: https://act.cvk.gov.ua/acts/pro-formi-viborchoi-dokumentatsii-rekomendovani-dlya-vikoristannya-pid-chas-organizatsii-pidgotovki-ta-provedennya-mistsevih-viboriv.html "

Share: