Views: 432

До ТВК надійшов лист за підписом голови обласного осередку партії про те, що кандидат на посаду голови ОТГ є членом цієї партії. Цього ж кандидата висунуто іншою партією, членом якої він є. Тобто, наш кандидат є членом одночасно двох партій. Чи може ТВК відмовити в реєстрації

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Відповідно до ч. 2 ст. 230 Виборчого кодексу України територіальна виборча комісія відмовляє в реєстрації окремого кандидата у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови у разі у тому числі за порушення порядку висування окремого кандидата у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, встановленого статтями 216-221 цього Кодексу, в тому числі щодо заборони одночасного висування.

Проте відповідно до ч. 3 ст. 230 Кодексу виявлені недоліки у поданих документах можуть бути усунуті шляхом подання не пізніше наступного дня після отримання зазначеного повідомлення уточнених або інших документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови. У Вашому випадку це може бути заява особи, що вона давала згоду балотуватись лише від однієї місцевої організації партії (з указанням якої саме)".

Share: