Views: 321

До 10 000 тисяч виборців.кандидат на голову сільської ради, самовисуванець.чи маю право самостійно друкувати агітаційки на власному обладнанні...вказуючи їх тираж, відповідального за випуск, кількість, хто замовив????рахунок відкрила, папір купила, розрахувалася за папір з рахунку кандидата.... кажуть що немаю права????допоможіть, підкажіть!!!!

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Відповідно до ч. 1 ст. 53 Виборчого кодексу України кандидат, партія (організація партії) - суб’єкти виборчого процесу можуть на власний розсуд виготовляти матеріали передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів свого виборчого фонду. Кандидат, партія (організація партії) - суб’єкт виборчого процесу можуть також виготовляти друковані матеріали передвиборної агітації з використанням обладнання, що їм належить. Відомості, що містяться у таких матеріалах, повинні відповідати вимогам законодавства.

Але ще додатково звертаю Вашу увагу (це не стосується напряму Вашого питання) на РОЗ’ЯСНЕННЯ ЦВК  щодо заборони надання грошових коштів чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, інших матеріальних цінностей (непрямого підкупу) під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року https://www.cvk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/rozjasnennya_p0258_2020_d1.pdf".

Share: