Мовою цифр про децентралізацію в Херсоні

Задекларована Урядом фінансова децентралізація вже майже рік функціонує і в Херсоні. Відповідно, за 10 місяців цього року місцевий бюджет у порівнянні з минулим роком „потовстішав” на 84 млн гривень.

Так, протягом січня-жовтня цього року до місцевого бюджету надійшло 605 млн грн податків та зборів, тоді як у минулому році – 521 млн гривень.

При цьому нововведений у 2015 році акцизний податок з реалізації додав міської казни 76,9 млн гривень. Ще один позитивний момент реформи децентралізації – це додаткові 3,9 млн грн транспортного податку з розкішних автомобілів.

 Зазначимо, що метою цієї реформи було забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку регіонів та посилення бюджетної самодостатності місцевих громад.

Область:

Херсонська область

Source:

Головне управління ДФС у Херсонській області

Read more:

13 March 2026

Вінниччина розпочинає стратегічне партнерство з німецькою землею Рейнланд-Пфальц: нові можливості для громад

Вінниччина розпочинає стратегічне партнерство з...

рація започаткувала довгострокове партнерство з німецькою землею Рейнланд-Пфальц. Меморандум про співробітництво...

13 March 2026

Учні 9-х класів можуть завершити школу без зміни закладу освіти

Учні 9-х класів можуть завершити школу без...

Учні 9-х класів можуть за власним бажанням завершити навчання в рідній школі, без необхідності переходити до іншого...

13 March 2026

Стартувала сьома Навчальна платформа для керівників ЦНАП

Стартувала сьома Навчальна платформа для...

  5 березня 2026 року розпочалося навчання сьомої Навчальної платформи для керівників ЦНАП, що реалізується у...

13 March 2026

Understanding EU Structural Funds through their Potential Transformation

Understanding EU Structural Funds through their...

The European Union is gearing up for its next long-term budget cycle, the Multiannual Financial Framework for...