Органи місцевого самоврядування мають бути готові забезпечити потреби аграріїв

Заплановані Урядом програми підтримки аграріїв передбачають доступ до кредитних ресурсів та технічного оновлення господарств, і влада на місцях має бути готова до виконання програмних завдань та забезпечення потреб агровиробників. 

Заплановані на 2018 рік програми підтримки агросектору, передусім в сегменті фермерства та тваринницьких комплексів, запроваджують доступ до кредитних ресурсів та шляхів модернізації господарств для підприємців. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  під час засідання Ради регіонального розвитку.

Він підкреслив, що доступ до капіталу наразі є одним з наріжних каменів розвитку реального сектору. І  забезпечення підприємництва дешевими та довгими грошима – це той орієнтир, якого треба досягти шляхом, в тому числі, законодавчих змін та забезпечення більш надійних гарантій.

У цьому контексті Глава Уряду нагадав, що в проекті бюджету на 2018 рік Уряд закладає такі механізми, і аграрії «мають бути готові взяти участь у програмах підтримки». Йдеться про програми компенсації частини вартості сільгосптехніки, про програми компенсації кредитних відсотків, а також про можливість кредитування побудови тваринницьких комплексів на пільгових умовах.

«Бери кредитні ресурси, будуй, купуй своє (обладнання вітчизняного виробництва), створюй нові робочі місця», - сказав Глава Уряду.

Довідково. Проект держбюджету на 2018 рік передбачає фінансування одразу декількох програм аграрного спрямування на загальну суму 7,3 млрд грн. Зокрема, 1 млрд грн закладається на програму компенсації частини вартості сільгосптехніки українського виробництва. Так само 1 млрд грн закладається на програму допомоги фермерським господарствам, передусім тваринницького напрямку діяльності.   

24.10.2017 - 14:08 | Views: 10426
Органи місцевого самоврядування мають бути готові забезпечити потреби аграріїв

Tags:

Volodymyr Groysman

Source:

Урядовий портал

Read more:

18 August 2026

Що Програма діяльності Уряду передбачає у сфері регіонального розвитку та місцевого самоврядування

Що Програма діяльності Уряду передбачає у сфері...

17 серпня Кабінет Міністрів схвалив Програму своєї діяльності. Наступний етап – її схвалення Верховною Радою...

18 August 2026

Віталій Безгін: законопроєкт №14405 має зберегти дієздатність місцевих рад в умовах воєнного стану

Віталій Безгін: законопроєкт №14405 має...

Верховна Рада України розглядатиме у першому читанні проєкт Закону України №14405 «Про забезпечення повноважності...

17 August 2026

Oleksandr Nepomnyashchyy: Reconstruction needs resources and a system to manage them

Oleksandr Nepomnyashchyy: Reconstruction needs...

I have read the article  “Reconstruction does not start with concrete: Who should manage complex infrastructure...

17 August 2026

Реєстрація триває – встигніть долучитися!

Реєстрація триває – встигніть долучитися!

Понад 200 учасників уже розпочали навчання за програмою «Стійкі громади», але набір ще відкритий. Якщо ви державний...