Балабине визначає формат об’єднання в ОТГ

11 жовтня представники Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України,  проконсультували представників Балабинської селищної ради стосовно різних варіантів об’єднання, зокрема не за Перспективним планом. 

– Головне в об’єднанні – добровільність. Перш за все треба звертати увагу на спроможність майбутньої громади, зважити всі ризики, дослідити показники та прогнози, – зауважив експерт ЦРМС Аскад Ашурбеков.

Директор Запорізького ЦРМС Олександр Свистун запропонував розглянути всі можливі варіанти об’єднання, залучити якомога більше жителів до обговорення цього важливого питання і розпочинати переговори з тими територіями, які можуть також увійти до спільної з Балабиним громадами. Слід відзначити конструктивну позицію представників Балабинської селищної ради та голови Володимира Сосуновського .

Раніше подібна зустріч-консультація експертів відбулась і з представниками Кушугумської громади.

Tags:

U-LEAD

Область:

Запорізька область

Source:

Read more:

20 May 2026

Управління в умовах війни, енергетика та нові фінансові інструменти: українські громади зміцнюють партнерство з Польщею

Управління в умовах війни, енергетика та нові...

Представники громад Харківської, Сумської, Дніпропетровської та Закарпатської областей у складі делегації,...

20 May 2026

(Де)окуповані та прифронтові громади в умовах війни та повоєнного врядування

(Де)окуповані та прифронтові громади в умовах...

19 травня у Києві відбулася конференція «(Де)окуповані та прифронтові громади в умовах війни та повоєнного...

20 May 2026

Як Сокальський профтех змінює думку про професійну освіту й допомагає війську

Як Сокальський профтех змінює думку про...

  Уявіть приміщення, де вода «стоїть» 365 днів на рік, а запах вологості та плісняви настільки в’ївся в стіни,...