Перша електронна петиція до органів місцевого самоврядування набрала необхідну кількість підписів

Перша електронна петиція до органів місцевого самоврядування вже набрала необхідну кількість підписів.

Електронна петиція до Тернопільської міської ради набрала більше 250 підписів. Вона стосувалася питання прибрання МАФу з велодоріжки.

"Просимо забезпечити безперешкодне пересування велодоріжкою у парку Шевченка.  МАФ що знаходиться на ній необхідно перемістити у інше місце. Як варіант - облаштувати позаду зелену зону для відпочинку і встановити стилізовану споруду", -йдеться у петиції.

З дня оприлюднення інформації про початок розгляду петиції у місцевої ради, згідно законодавства, є не більше десяти робочих днів на підготовку відповіді.

04.11.2015 - 17:58 | Views: 28863
Перша електронна петиція до органів місцевого самоврядування набрала необхідну кількість підписів

Tags:

petition

Область:

Тернопільська область

Source:

Єдина системи місцевих петицій

Read more:

13 February 2026

Територіальні громади 2025: ключові зміни та їхні наслідки

Територіальні громади 2025: ключові зміни та...

Пропонуємо увазі читачів «Децентралізації» ґрунтовний аналітичний матеріал, підготовлений експертами KSE Institute —...

13 February 2026

Language of Development: Narrative Glossary of Key Terms of EU Cohesion Policy

Language of Development: Narrative Glossary of...

The European Union has its own “language of development.” It is the language used to write strategies, allocate...

13 February 2026

Плани Комітету, позиція Мінрозвитку та стратегія на 10 років – тези з конференції ЦПРР про децентралізацію

Плани Комітету, позиція Мінрозвитку та...

У Києві відбулася підсумкова конференція «Місцеве самоврядування та територіальна організація влади в Україні на...

12 February 2026

Анонс: вебінар «Особливості проведення громадських обговорень під час формування та реалізації плану мережі ЗЗСО»

Анонс: вебінар «Особливості проведення...

Запрошуємо керівників органів управління освітою, управлінські команди закладів освіти та юристів органів місцевого...