З 11 по 15 вересня на базі Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій пройшли навчальні заходи, спрямовані на підвищення кваліфікації спеціалістів служб у справах дітей райдержадміністрацій та міських (міст обласного значення) рад, відділів по районах служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради.
Серед основних спікерів заходу був директор Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Свистун.
- Сьогодні я мав змогу ознайомити всіх присутніх з реформою децентралізації, процесом об’єднання, поточним станом впровадження та перспективами цієї реформи. Крім того, вдалось зробити невеликий екскурс у процес вироблення механізмів антикорупційного впливу на місцевому рівні за умов впровадження децентралізації. Ці аспекти реформи є дуже актуальними, тому сьогодні важливо не лише говорити про це, але й щоб ця інформація була почута. Особливо якщо врахувати, що на заході були представники Куйбишевського, Гуляйпільського, Запорізького, Кам'янсько-Дніпровського та Пологівського районів, на територіях яких сьогодні вже є об’єднані громади, - зазначив він.
Ключовим стало висвітлення питань практичного застосування антикорупційного законодавства України публічними службовцями регіону. Наприкінці заходу всі присутні мали змогу отримати відповіді на свої запитання та подискутувати зі спікерами.
Attached images:
Tags:
Область:
Запорізька областьSource:
Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування
20 April 2026
У Парламенті пропонують посилити роль органів самоорганізації населення
У Парламенті пропонують посилити роль органів...
На розгляд Верховної Ради України подано проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо...
20 April 2026
У Страсбурзі узгодили ключові принципи...
За підсумками п’ятого Діалогу високого рівня за участі українських парламентарів та за фасилітації Ради Європи...
20 April 2026
Як збирати та аналізувати дані про відходи. Покрокова інструкція для громад
Як збирати та аналізувати дані про відходи....
В управлінні відходами все починається з даних. Звучить просто і складно водночас: звідки їх брати, що та як...
20 April 2026
Анонс: вебінар «ДБН В.2.5-56:2014 (2026):...
До участі запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та...