14 вересня в Одеському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулись тематичні зустрічі зі слухачами курсів підвищення кваліфікації при Одеському регіональному інституті державного управління - представниками органів місцевого самоврядування Одещини.
Директор Одеського ЦРМС Юлія Молодожен ознайомила присутніх з напрямками діяльності та розповіла про основні підходи створення спроможних громад. Експерт з енергоменеджменту Валерій Желязко розповів про можливості заощадження енергії та застосування ефективних сучасних технологій на об’єктах соціальної інфраструктури.
"Приїздіть до нас у Миколаївку, у нас мало хто знає цю інформацію", - наголосив Миколаївський селищний голова Микола Чирнилюк. "Дякуємо, що пояснили на конкретних прикладах, як правильно утворювати громади", - сказала представниця Кучурганської сільської ради Анна Фурдуй.
Під час зустрічі учасники обговорили нагальні питання реформи і запевнили, що прискорять процес створення ОТГ у наступному році.
Attached images:
Tags:
Область:
Одеська областьSource:
Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування
09 March 2026
Домогосподарства з постраждалих громад...
Четвертий рік поспіль Всеукраїнська асоціація громад в межах ініціативи «Насіння перемоги» проєкту «Згуртовані...
09 March 2026
Мінрозвитку продовжує працювати над визначенням громад за функціональними типами територій
Мінрозвитку продовжує працювати над визначенням...
Міністерство розвитку громад та територій продовжує роботу з визначення функціональних типів територій...
09 March 2026
Farmers who refuse to surrender: Stories of...
By Dmytro Syniak They have a legal right not to pay a single hryvnia in taxes. Their fields are attacked...
06 March 2026
Language of Development Part 4: Drivers of Change
Language of Development Part 4: Drivers of Change
Much like any living tongue, the European Union’s "language of development" is inherently transformative, constantly...