З 14 по 19 серпня 2017 року Україну відвідає проф. Ґеорґ Мільбрадт. На запрошення Президента України Федеральному урядові вдалося залучити прем'єр-міністра у відставці пана Мільбрадта як Спеціального посланника з питань реформ в Україні, зокрема у сфері доброго врядування і децентралізації. Як консультант в Україні та інших країнах проф. Мільбрадт володіє багаторічним досвідом у цій сфері.
Запрошення Президента України адресовано усім державам-членам Групи Семи і охоплює сім відібраних сфер реформ. Мандат проф. Мільбрадта розраховано на один рік.
Про особу: Ґеорґ Мільбрадт вивчав у Мюнстері економічну теорію, право і математику. У 1973 році йому було присуджено перший науковий ступінь, а у 1980 році він захистив дисертацію у галузі економіки, зокрема у галузі публічних фінансів. У листопаді 1990 року його призначено міністром фінансів Республіки Саксонія. На цій посаді в переломний період після возз'єднання Німеччини пан Мільбрадт відповідав за реорганізацію управління фінансами, будівництвом і нерухомістю цієї федеральної землі, а також формував процес трансформації від соціалістичного планового господарства до устрою на засадах ринкової економіки. З 2002 до 2008 року він був прем’єр-міністром Республіки Саксонія. Під час своєї роботи у саксонському уряді він був також членом Бундесрату і завдяки цьому був залучений до законодавчої діяльності федерації. З 1995 року він є професором публічних фінансів і викладає наразі у Технічному університеті Дрездена.
30 April 2026
На ІІ Міжнародному Форумі згуртованості...
29 квітня у Києві в межах ІІ Міжнародного Форуму згуртованості відбулася урочиста церемонія нагородження громад та...
30 April 2026
Робота в релокації: як Пологівська громада вибудовує партнерства та зберігає ідентичність
Робота в релокації: як Пологівська громада...
Цього разу - історія Наталії Копил, начальниці відділу енергоменеджменту, енергоефективності та інвестицій...
30 April 2026
Відбувся ІІ Міжнародний форум згуртованості
Відбувся ІІ Міжнародний форум згуртованості
29 квітня у Києві за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій відбувся ІІ Міжнародний Форум...
30 April 2026
Як навчання з «U-LEAD з Європою» змінює підхід...
Програма зосереджена на адаптивному управлінні та роботі в кризових умовах. Але те, що голова винесла звідти...