Тренінг для працівників майбутнього ЦНАПу в Веселівській ОТГ

Продовжуючи лінію співпраці між двома компонентами програми «U-LEAD з Європою» представники Запорізького ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» прийняли участь у відкритті тренінгу для співробітників майбутнього Веселівського ЦНАПу.

Ефективна взаємодія громад Запорізької області з компанією Sida дає великі надії, що в наступному році шляхом Веселівської громади підуть інші ОТГ регіону та здобудуть перемоги у конкурсі щодо створення ЦНАПів на своїй території.

 

 

 

09.08.2017 - 16:04 | Views: 16828

Attached images:

Tags:

U-LEAD Administrative services

Область:

Запорізька область

Source:

Read more:

04 February 2026

20% безповоротної фінансової підтримки ЄС: як Україні підготуватись до ефективного управління коштами субнаціонального розвитку

20% безповоротної фінансової підтримки ЄС: як...

Запровадження механізму використання щонайменше 20% безповоротної фінансової підтримки в межах Компоненту І Ukraine...

03 February 2026

«Ми розвиваємо громади через освіту». Як DECIDE змінює Україну зсередини (перша частина великого інтервʼю)

«Ми розвиваємо громади через освіту». Як DECIDE...

«Децентралізація для розвитку демократичної освіти» DECIDE — один із тих міжнародних проєктів, які не просто...

03 February 2026

Мінрозвитку і DREAM запрошують громади на навчання у сфері публічних інвестицій та роботи в цифровій платформі

Мінрозвитку і DREAM запрошують громади на...

Вже 5 лютого відбудеться вебінар “Перші кроки в управлінні публічними інвестиціями”. Вебінар орієнтований на...

03 February 2026

Анонс: вебінар «Імплементація нових санітарних норм у роботу закладу дошкільної освіти: від теорії до практики»

Анонс: вебінар «Імплементація нових санітарних...

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування та керівників органів управління освітою територіальних...