Дорожники Сумщини та об’єднані громади завершують ремонт автодоріг місцевого значення

Протягом 2016 року Службою автомобільних доріг у Сумській області і об’єднаними громадами Сумщини було реалізовано спільний проект зі співфінансування ремонту доріг місцевого значення за формулою «50 на 50».

В даний час ведуться роботи по ремонту доріг у Грунській об’єднаній територіальній громаді Охтирського району та Зноб-Новгородській ОТГ С.-Будського району.

«Станом на кінець липня на території Грунської ОТГ виконано робіт з ремонту дорожнього покриття на суму 3,9 млн. грн. Усього ж сторони в рамках спільного проекту виділяли по 3 млн. грн. За два тижні ми плануємо завершити ремонт даних місцевих доріг», – повідомив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Сергій Овчаренко.

Він поінформував, що у Зноб-Новгородській ОТГ ремонт доріг буде закінчений до кінця серпня. Об’єднана громада і облавтодор виділили на це по 2,1 млн. грн.

Дорожники Сумщини готові відзвітувати керівництву області та громадськості про закінчення спільного проекту в кінці серпня.

Область:

Сумська область

Source:

«Голос Конотопа»

Read more:

03 July 2026

‘Ukrainian communities are now fully-fledged participants in the European dialogue’

‘Ukrainian communities are now fully-fledged...

Shyroke community in Zaporizhzhia region works in conditions that many European municipalities would find difficult...

03 July 2026

Accessibility of Tax Administrative Services: Results of the Local Self-Government Survey

Accessibility of Tax Administrative Services:...

The Polaris Programme, in partnership with the All-Ukrainian Association of Amalgamated Territorial Сommunities,...

03 July 2026

Вакансія: Експерт(-ка) з гендерних питань

Вакансія: Експерт(-ка) з гендерних питань

SALAR International та Avfall Sverige оголошують вакансію «Експерт(-ка) з гендерних питань» до програм WM4U...

03 July 2026

Тетяна Бордюг: «Громади обирають життя, тобто, розвиток…»

Тетяна Бордюг: «Громади обирають життя, тобто,...

Керівниця регіонального офісу “U-LEAD з Європою” в Запорізькій області Тетяна Бордюг про нестандартні формати...