В Україні з’явився сайт, де можна дізнатися, як відкрити ЦНАП "з нуля"

В 2-го компоненту Програми "U-LEAD з Європою"з’явився сайт http://tsnap.ulead.org.ua, на якому ви можете дізнатися, як створити ЦНАП "з нуля", інформацію про проект, актуальні анонси та тендери.

Нагадаємо, проект «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» здійснює наступні напрямки роботи:

  • допомога громаді розробити документацію для ЦНАПу, обрати модель та визначити спектр послуг, які будуть надаватися;
  • ремонт приміщення, закупівля меблів та обладнання для ЦНАПів;
  • навчання персоналу ЦНАПів;
  • залучення населення до участі в процесі прийняття рішень на місцевому рівні та контроль з боку громадян за цим процесом.

Також ви можете підписатися на фейсбук-сторінку проекту.

03.07.2017 - 16:24 | Views: 20901
В Україні з’явився сайт, де можна дізнатися, як відкрити ЦНАП "з нуля"

Tags:

Administrative services ULEAD

Source:

Програма «U-LEAD з Європою»

Read more:

31 March 2026

Майкл О'Флаерті, Комісар Ради Європи з прав людини: «Відновлення України має ґрунтуватися на правах людини»

Майкл О'Флаерті, Комісар Ради Європи з прав...

У Страсбурзі триває 50-та сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Зі стратегічною доповіддю на тему...

31 March 2026

31 March 2026

«Прифронтові території — це безпековий пояс Європи»: ключові заяви Олексія Кулеби на 50-й сесії Конгресу

«Прифронтові території — це безпековий пояс...

Сьогодні у Страсбурзі розпочалася 50-та сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Віцепрем’єр-міністр...

31 March 2026

50-та сесія Конгресу у Страсбурзі: Україна порушує питання безпеки виборів та відновлення

50-та сесія Конгресу у Страсбурзі: Україна...

Сьогодні у Страсбурзі розпочалася 50-та сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, яка триватиме до 2...