За рік у громадах Дніпропетровської області відкрилися близько 300 нових і реконструйованих об'єктів - дитячих садків, доріг, шкіл, центрів адмінпослуг. Масштабне будівництво, якого невеликі міста й села не бачили десятиліттями, вдалося розпочати завдяки децентралізації. Реформа дозволила збільшити бюджети громад в середньому в два-три рази.
«Наша тверда позиція - якість життя людей у селах повинна бути такою ж самою, як і у великих містах. Досягти амбітної мети дозволяє децентралізація, яку ми активно впроваджуємо на Дніпропетровщині. Після об'єднання бюджети громад області збільшилися в середньому в два-три рази», - повідомив радник голови ДніпроОДА з інновацій Юрій Голик.
За останній рік об'єднані громади Дніпропетровщини реалізували близько 300 інфраструктурних проектів. Це будівництво нових дитячих садків, організація центрів надання адмінпослуг, ремонт шкіл, доріг, сільських клубів.
«На досягнутому не зупиняємося. Цього року плануємо реалізувати близько півтисячі важливих соціальних проектів», - зазначив Юрій Голик.
04 March 2026
Львівська агломерація і Метрополія Ґетеборгу (Швеція) заклали основу для довгострокового партнерства
Львівська агломерація і Метрополія Ґетеборгу...
Перспектива розвитку метрополій, які у нас більш звично називати агломераціями, останнім часом привертає до себе все...
04 March 2026
Кращі практики на старті: як Центри...
Старт нових сервісів психосоціальної підтримки в умовах війни завжди є викликом. Обмежені ресурси, інфраструктурні...
04 March 2026
Helvetas проводить відбір ТГ Харківської області для забезпечення мешканців житлом
Helvetas проводить відбір ТГ Харківської...
В межах проєкту «Horizon Homes: сталий модульний житловий проєкт в Україні», що впроваджується швейцарською...
04 March 2026
Снігурівська МВА підписала першу угоду про партнерство з данським муніципалітетом Гентофте
Снігурівська МВА підписала першу угоду про...
Снігурівська міська територіальна громада розпочинає новий етап міжнародної співпраці. Начальник Снігурівської...