У Ляшківці відкриється Центр надання адмінпослуг

У Ляшківській об’єднаній територіальній громаді готується до відкриття Центр надання адміністративних послуг. Вже незабаром місцеві мешканці зможуть отримувати там 46 видів послуг, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«ЦНАП – перший наш проект, як територіальної громади. Його відкриття підтримує німецьке товариство GIZ», - розповіла начальник Ляшківського ЦНАПу Анна Постольник.

У ЦНАПі можна буде отримати довідку про склад сім’ї, оформити прописку, знятися з реєстрації та інше. Центр знаходиться у приміщенні сільської ради. Його облаштували сучасними меблями та технікою, аби відвідувачам було зручно працювати.

«Це дуже добре, що у нас відкриється ЦНАП. Це полегшить життя мешканцям, оскільки ми не будемо їздити у район та довго чекати на той чи інший документ», - поділився місцевий мешканець Роман.

Всього на Дніпропетровщині діє 54 Центри надання адміністративних послуг.

«Центри надання адмінпослуг – крок, який допоможе забути усім про бюрократію та черги під кабінетами чиновників. Усі Центри під’єднані до системи електронного документообігу. Це дозволяє значно скоротити термін обробки заявок», - сказав Валентин Резніченко.

Область:

Дніпропетровська область

Громади:

Ляшківська сільська об’єднана територіальна громада Ляшківська територіальна громада

Source:

Сайт Дніпропетровської ОДА

Read more:

05 August 2025

Підтримка прифронтових регіонів: Уряд готує комплексну програму допомоги громадам, людям і бізнесу — Олексій Кулеба

Підтримка прифронтових регіонів: Уряд готує...

У прифронтових регіонах — складна, нестабільна, але надзвичайно стійка реальність. Люди залишаються, працюють,...

05 August 2025

Фінальна зустріч реформи PIM у Полтаві: громади отримали інструменти нової якості управління публічними інвестиціями

Фінальна зустріч реформи PIM у Полтаві: громади...

У Полтаві відбулася завершальна регіональна зустріч з презентації реформи управління публічними інвестиціями (Public...

04 August 2025

«Спочатку шукали охочих, а тепер – черга». Як Пʼядицька громада надає послуги з користування басейном сусідам

«Спочатку шукали охочих, а тепер – черга». Як...

Автор: Марія Булейко (Марковська) Пʼядицька громада, що на Івано-Франківщині, доводить: привід співпрацювати зі...

04 August 2025

Олексій Кулеба: Громади зможуть одночасно запускати ключові етапи відновлення житла

Олексій Кулеба: Громади зможуть одночасно...

  Громади отримали новий інструмент для оперативнішого реагування на наслідки обстрілів. Як повідомив...